Опубліковане повне відео після удару ATACMS по російських гелікоптерах

Опубліковане повне відео після удару ATACMS по російських гелікоптерах

У соціальній мережі опубліковане повне відео подій, які відбувалися після влучання ракет ATACMS по аеродрому у Бердянську.

Відповідне відео оприлюднене в Twitter-акаунті у Сергія Стерненка.

На п’ятихвилинному відео видно уражені вертольоти та пожежу навколо них. Чутно вторинну детонацію. Очевидці обговорюють, що влучили не лише у вертольоти, а й в обладнання навколо та боєкомплект.

Як повідомляла Реальна Газета, уранці 17 жовтня Сили спеціальних операцій заявили, що знищили дев’ять гелікоптерів, установки ППО та спеціальну техніку в ході операції DRAGONFLY на аеродромах у тимчасово окупованих Бердянську та Луганську.

Пізніше російські військкори заявили, що знайшли у Бердянську декілька суббоєприпасів, що не розірвалися, і заявили, що це частини ракет ATACMS.

Видання WSJ теж опублікувало фотографії з частиною ракети, яка схожа на американську ATACMS. Ввечері 17 жовтня президент Володимир Зеленський підтвердив, що Україна застосувала проти російських військ американські далекобійні ракети ATACMS.

Залишити відповідь