Окупанти захопили під Авдіївкою очисні споруди, — ISW

Окупанти захопили під Авдіївкою очисні споруди, — ISW

Російські окупанти зайняли в районі Авдіївки очисні споруди і просуваються в бік міста.

Про це повідомив Інститут вивчення війни (ISW).

Російське наступання на сході України: нові геолокаційні дані та звіти про боротьбу за Авдіївку

Нові геолокаційні знімки, зроблені та опубліковані учора, 8 грудня, свідчать про просування російських військ у напрямку очисних споруд, розташованих на південь від Красногорівки, приблизно за 5 кілометрів на північний захід від Авдіївки. Додатково, з посиланням на джерела в Росії, Інститут стратегічних досліджень вказує, що 7 та 8 грудня російські війська продовжили свій рух у напрямку Новокалинова, що знаходиться на відстані 13 кілометрів на північний схід від Авдіївки. Вони наблизилися до околиць Авдіївського коксохімічного заводу на північний захід від міста та до промислової зони на південний напрямок від Авдіївки.

Ситуація на Авдіївському напрямі, за даними Генерального штабу Збройних сил України, залишається надзвичайно напруженою. У зоні відповідальності Операції об’єднаних сил під назвою ‘Таврія’ на Авдіївському напрямку українські захисники продовжують активно стримувати просування противника, який систематично намагається оточити місто. За останню добу Збройні сили України успішно відбили 35 атак противника у районах, що розташовані на сході від Новобахмутівки, Степового, Авдіївки, Тонечкого та Первомайського в Донецькій області.

Олександр Штупун, речник об’єднаного пресцентру Збройних сил на Таврійському напрямку, заявив у ході телемарафону, що Росія сконцентрувала на Авдіївському напрямку понад 40 тисяч військових.

“На Авдіївському напрямку зараз діє близько 40 тис. осіб, навіть трохи більше. Ворог зазнає значних втрат: якщо в середньому порахувати, то близько 300-400 осіб на добу. Російські терористи поки що не зменшують активність своєї піхоти. Авдіївка та Мар’їнка – найбільша кількість зіткнень, найгарячіша”, — розповів він.

Окупанти захопили під Авдіївкою очисні споруди, — ISW

Як повідомляла Реальна Газета, Сили оборони України впродовж 8 грудня відбили понад 30 атак російських окупантів у районі Авдіївки Донецької області, де триває масштабний наступ противника.

Залишити відповідь