Окупанти не контролюють ціни на Луганщині та відрізають від опалення будинки, в яких рахунки накрутили російські військові

Окупанти не контролюють ціни на Луганщині та відрізають від опалення будинки, в яких рахунки накрутили російські військові

Мешканці деяких районів на окупованій частині Луганської області змушені їздити на територію Росії для купівлі продуктів харчування, оскільки окупанти не здійснюють контроль за цінами.

Про це голова Луганської обласної військової адміністрації (ОВА) Артем Лисогор розповів в ефірі “Еспресо”.

За його словами, призначена росіянами окупаційна адміністрація не робить нічого для контролю за цінами на продукти.

Це призводить до того, що в населених пунктах, розташованих далеко від лінії фронту, продукти можуть коштувати вдвічі дорожче, ніж у самій Росії.

З цієї причини жителі окупованої Луганщини часто змушені їздити у РФ для купівлі всього необхідного.

Лисогор також розповів, що місцеві окупанти стали практикувати відключення від опалення житлових будинків, у яких перед цим жили російські військові.

“Будинки луганчан, де розташовувалися російські військові, відрізають від централізованого газопостачання за борги — за комунальні послуги весь цей час вони не платили”, — повідомив глава ОВА.

Як писала Реальна Газета, росіяни не можуть забезпечити постачання вакцин для новонароджених на окуповану Луганщину. Через це щеплення доводиться чекати по кілька місяців.

Нагадаємо, студентів медичних училищ з Луганщини під загрозою виключення змушують працювати в польових шпиталях армії РФ.

Залишити відповідь