Нацгвардійці показали російського розвідника у форму ЗСУ

Нацгвардійці показали російського розвідника у форму ЗСУ

В Луганській області бійці бригади “Сталевий кордон” Гвардії наступу взяли в полон росіянина, який був перевдягнутий в українську форму.

Про це повідомляє МВС.

Військові допитали російського розвідника.  Ним виявився 38-річний росіянин, якого мобілізували у жовтні 2022 року. Спочатку він був танкістом, але будував укріплення на кордоні РФ з Україною у Курській області. Потім з нього зробили розвідника.

На питання, чого на ньому вдягнений “мультикам”, а не “піксель”, як на решті російських військових, чоловік відповів, що таку форму йому видали та наказали йти у розвідку. Там окупанти натрапили на мінно-вибухове загородження. Проте після вибуху розвідника кинули його бойові товариші та втекли.  

Бійці прикордонної бригади “Сталевий кордон” евакуювали пораненого окупанта з поля бою та надали першу медичну допомогу. Згодом він поповнить обмінний фонд.

Як повідомляла Реальна Газета, так званий “суд” терористичного угруповання “ДНР” засудив до 25 років колонії суворого режиму полоненого військовослужбовця полку “Азов” Національної гвардії України Сергія Іванкова.

Залишити відповідь