На Луганщині вночі уразили пускову установку ППО та два склади окупантів
Війна

На Луганщині вночі уразили пускову установку ППО та два склади окупантів

Сили оборони України завдали ударів по об’єктах армії країни-агресора РФ на окупованій частині Луганської області. Були уражені два склади та пускова установка зенітно-ракетного комплексу росіян.

Удари по окупованій Луганщині були завдані в ніч на сьогодні, 12 березня, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

У районі окупованого населеного пункту Дубівський українські військові "накрили" склад боєприпасів та склад матеріально-технічних засобів російської армії.

Поблизу населеного пункту Довжанськ (раніше Свердловськ) Сили оборони України уразили ешелон, завантажений паливно-мастильними матеріалами.

А в районі окупованого села Боровеньки українські військові уразили пускову установку ЗРК С-300 армії РФ.

Які ще цілі на ТОТ уразили українські військові в ніч на 12 березня

Ще два об’єкти російських військ цієї ночі були уражені на окупованій частині Запорізької області. Поблизу Василівки було завдано удару по командно-спостережному пункту окупантів. А під Якимівкою українські військові уразили ремонтний підрозділ однієї з артилерійських бригад армії РФ.

Як повідомляла Реальна Газета, також в ніч на 12 березня Служба безпеки України завдала удару по нафтоперекачувальній станції "Тихорецьк" в Краснодарському краї. Ця станція — один з найбільших нафтових вузлів на півдні Росії.

Нагадаємо, вчора, 11 березня, OSINT-аналітики опублікували супутниковий знімок підприємства "Кремній Ел" в російському Брянську. На ньому можна побачити наслідки ракетного удару Сил оборони України.

  • 0

0 статей
0 підписників