На Луганщині на блокпостах знімають чоловіків, які не мають відмітки про взяття на військовий облік

На Луганщині на блокпостах знімають чоловіків, які не мають відмітки про взяття на військовий облік

На окупованій території Луганської області на блокпостах зникають чоловіки призовного віку, які не мають відмітки про взяття на військовий облік.

Про це повідомили в Луганській обласній військовій адміністрації (ОВА).

За інформацією ОВА, загарбники посилили перевірки осіб чоловічої статі на блокпостах, встановлених на всій території окупованої Луганщини.

Перевіряльників особливо цікавить наявність відмітки про взяття на військовий облік у чоловіків призовного віку.

Повідомляється, що тих, у кого такої відмітки немає, окупанти знімають з блокпостів і відвозять у невідомому напрямку.

Нагадаємо, низка ЗМІ та експертів вважають, що в Росії буде проведена нова хвиля масштабної мобілізації, аналогічної тій, яку Кремль провів восени 2022 року.

Нову хвилю мобілізації росіяни планували провести раніше, але побоялися, що через неї можуть постраждати рейтинги диктатора Володимира Путіна.

З цієї причини Кремль вирішив почекати з оголошенням мобілізації та провести її після президентських виборів. Вони відбудуться в березні цього року.

Попри це, в самій Росії та на окупованих нею територіях України йде підготовка до мобілізації.

Як повідомляла Реальна Газета, на окупованій Луганщині чоловіків змушують ставати на військовий облік під час отримання російського паспорта.

Ми також писали, що студентів навчальних закладів на підконтрольній росіянам частині регіону також примушують ставати на військовий облік, погрожуючи не допустити їх до іспитів.

Залишити відповідь