Лампочка. Фото: depositphotos

Лампочка. Фото: depositphotos

Суспільство

На Донеччині енергетики відновили електропостачання для 1,3 мільйона осель

  • 0

На Донеччині енергетики відновили електропостачання для 1,3 мільйона осель, яке було порушене внаслідок обстрілів.

Про це повідомляє компанія ДТЕК.

За даними компанії світло повернули для майже 2 млн родин, а саме:

  • Донеччина — 1,3 млн осель;
  • Дніпропетровщина — 607 тис. домівок;
  • Одещина — 76,7 тис. родин;
  • Київщина — 22,1 тис. домівок.

Компанія зазначила, що битва за світло продовжує тривати.

Нагадаємо, що у квітні в Донецькій області частина споживачів залишилася без світла після атак РФ на енергетику.

Водночас з цим увечері був зафіксований добовий максимум споживання, який на 5,8% перевищив показник попереднього робочого дня — п’ятниці, 17 квітня. Причиною зростання названо похолодання та використання електрообігрівачів.

Також протягом 19 квітня російська армія шість разів атакувала населені пункти Донецької області. Обійшлося без загиблих та постраждалих.

  • 0

0 статей
0 підписників