Металобрухт з “Азоту” вивозять вантажівками. Росіяни знищують завод в окупованому Сєвєродонецьку

Металобрухт з “Азоту” вивозять вантажівками. Росіяни знищують завод в окупованому Сєвєродонецьку

Окупаційна влада в Сєвєродонецьку не збирається відновлювати хімзавод “Азот”, тому приховує поступове знищення підприємства: звідти вантажівками вивозять метал. Оптимістичні сюжети на пропагандистському телебаченні виявилися підробками.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

“Кожні три доби з території «Азоту» в Сєвєродонецьку виїздять наповнені металобрухтом вантажівки — окупанти продовжують вирізати агрегати хімічного об’єднання. Пропагандистські сюжети за участі колишніх працівників про нібито швидкий пуск підприємства росіяни зняли ще влітку минулого року. На тому все і завершилось. Для містян. Для приймальників металу ще ні”, — написав він.

В сусідній із Сєвєродонецьком Лисичанськ завезли багато військових РФ, але заборонили їм приходити в центр міста. В центрі Сєвєродонецька, за його словами, вже живуть цивільні росіяни. Військові живуть переважно на околиці та в сусідніх селах.

Населені пункти, які знаходяться ближче до фронту, зазнають обстрілів. Мова, зокрема, про Білогорівку.

“Зокрема, у Малорязанцевому поселили в’язнів, яких готують до штурмів. Із будинків, які ще не знайшли нових господарів, виносять все, що можна забрати собі або продати”, — зазначив Лисогор.

Як повідомляла Реальна Газета, угрупування “ЛНР вже пів року навмисно не вмикає мобільний зв’язок та інтернет в Сєвєродонецьку та карає за спроби спіймати сигнал.

Залишити відповідь