М’ясні продукти стали розкішшю. Що відбувається в окупованому Лисичанську

М’ясні продукти стали розкішшю. Що відбувається в окупованому Лисичанську

Окупований Лисичанськ стоїть на межі екологічної катастрофи, в місті немає водопостачання, але є ризик того, що місто залишиться без тепла взимку.

Про це з посиланням на свої джерела у розвідці розповів «24 канал».

Окупанти проводять обшуки в місті. У них є списки, за якими вони ходять по квартирах та перевіряють всіх, хто в’їжджає та виїжджає з міста. Під час цих обшуків окупанти можуть вкрасти найбільш цінні речі, якщо за ними ніхто не спостерігає. Місцеві теж займаються мародерством.

Електрику окупанти тягнуть зі Старобільська. Комунальники проводять перевірку газових труб щодо можливості їх ремонту. Вони заявляють, що впораються до зими, але щодо цього є дуже великі сумніви. Також є сумніви про запуск нафтопереробного заводу та желатинового заводу, на яких могли б працювати місцеві жителі.

Їжа в мирних людей поки що є завдяки запасам «гуманітарки», яку давала Україна. Свою «допомогу» вже почав возити й ворог. Відомо, що є проблеми з м’ясними продуктами, які стали розкішшю. Відновили роботу деякі дрібні магазини, товар завозять зі Старобільська.

Мобільний зв’язок у Лисичанську відсутній. Подекуди є мережа «Лугаком», але з її допомогою зателефонувати на номери українських операторів неможливо. Інтернет у місті також повністю відсутній.

У приміщенні 14 школи окупанти почали оформлення «пенсій» від угрупування «ЛНР». Пенсія становить приблизно 7500 російських рублів. Для того, щоб її отримати, окупанти вимагають копії українського паспорта та ідентифікаційного номера. Місцеві жителі не знають, де їх взяти, бо в місті нема електрики.

Як повідомляла Реальна Газета, на Донбасі почалася обов’язкова евакуація. Від неї можна відмовитися письмово.

Добавить комментарий