Кремінна, Сватове, Вугледар, Макіївка. В ЗМІ назвали місця, де найчастіше гинули російські “мобіки”

Кремінна, Сватове, Вугледар, Макіївка. В ЗМІ назвали місця, де найчастіше гинули російські “мобіки”

Справжніми місцями смерті для російських окупантів в Україні стали території поблизу Кремінної та Сватового в Луганській області та Вугледару та Макіївки в Донецькій.

Такі дані наводить видання “Важливі історії” і Conflict Intelligence Team.

Вони проаналізували некрологи мобілізованих росіян, які почали з’являтися одразу після того, як минулого року російський диктатор Володимир Путін оголосив мобілізацію. Так, найбільш відомою втратою російської армії — 139 загиблих — стало ПТУ в Макіївці.

За минулий рік втрати серед громадян Росії, які були мобілізовані для бойових дій, були особливо значущими в осінньо-зимовий період, особливо на напрямку Куп’янськ — Сватове — Кремінна в Луганській області. Згідно з даними, понад 250 мобілізованих загинули там протягом року з моменту оголошення мобілізації.

Додатково, близько 100 осіб втратили життя під час року з моменту початку мобілізації в районі Донецька. На інших напрямках також були серйозні втрати, зокрема, понад 30 мобілізованих загинули під Вугледаром, та 24 в районі Макіївки.

Кремінна, Сватове, Вугледар, Макіївка. В ЗМІ назвали місця, де найчастіше гинули російські “мобіки”

Російські громадяни, які відправилися воювати в Україну, загинули там у середньому протягом 4-5 місяців після отримання повістки.

Протягом першого місяця після мобілізації загинули принаймні 130 людей, і ця кількість збільшувалася з часом. Інтенсивність боїв мала прямий вплив на збільшення кількості жертв серед мобілізованих. Частина російських громадян, які були мобілізовані, загинули вже осінню в районі Сватового та Кремінної.

За загальними показниками, дуже мало мобілізованих росіян встигли прожити понад 11 місяців після мобілізації, і середній термін їхнього життя на фронті складав близько 5 місяців.

Як повідомляла Реальна Газета, 24 серпня в Луганській ОВА заявили, що на окупованій частині Луганщині готується мобілізація щонайменше 70 тисяч осіб.

Ми також писали, що банки, які працюють на окупованій території області, почали надавати військкоматам дані про чоловіків.

Залишити відповідь