Калінінградські мобілізовані скаржаться на командування “ДНР” і готові сідати в тюрму, аби не воювати під їх керівництвом

Калінінградські мобілізовані скаржаться на командування “ДНР” і готові сідати в тюрму, аби не воювати під їх керівництвом

Мобілізовані з Калінінграда відмовляються іти в бій на окупованій частині Донецької області, конфліктують з військовим командуванням угрупування “ДНР” та заявляють, що краще сядуть у в’язницю на 10 років, ніж підуть на штурм українських позицій.

Відео розмови російського військового з його командиром з’явилося в соціальних мережах.

“Можете садити. Скільки там 5, 7, 10 років? Так …! Ми… такі злі після загибелі наших товаришів. Ми на таксі поїдемо. Воюйте самі”, – заявили мобілізовані.

Мобілізовані на відео перебувають під командуванням угрупування “ДНР” та незадоволені цим. Солдати повідомляють про самогубства своїх товаришів по службі, а також регулярні конфлікти з керівництвом “армії ДНР”.

“Ви бачили тут калюжу крові? Чоловік не пішов на штурм, натиснув на спусковий гачок, бо розумів куди йде”, – сказав один із солдатів.

Російські “мобіки” стверджують, що військове керівництво угрупування “ДНР” ділить їх на “своїх та чужих”. Тих, кого привезли з Росії, насамперед відправляють на штурми без жодного навчання та артилеристської підтримки.

Солдати навколо незадоволеного росіянина заявляють, що готові йти до в’язниці замість того, щоб здійснювати самогубні атаки на українські позиції. Чоловіки на відео стверджують, що ті, хто не вчинив суїцид, та не хоче іти на штурм, потрапляють в “ями” — незаконні в’язниці.

У результаті солдати звернулися до командира з проханням перевести їх на службу в тероборону під командуванням міністерства оборони РФ, а не угрупування “ДНР”. Проте їх прохання не задовільнили. Тоді росіяни просто попросили час на відпочинок, щоб якийсь час їх не чіпали.

Як повідомляла Реальна Газета, Міноборони РФ замість “ПВК Вагнер” почало вербувати в’язнів з колоній РФ на війну в Україні, але обманює їх, готує не понад тиждень, не показує контракт та намагається непідготовленими кинути в бій.

Залишити відповідь