“Інвестор” з “ЛНР” хоче вкласти гроші в шахту “ДНР”. У Луганській ОВА розкрили суть махінації 

“Інвестор” з “ЛНР” хоче вкласти гроші в шахту “ДНР”. У Луганській ОВА розкрили суть махінації 

В угрупованні “ЛНР” заявили, що їх “інвестор” готовий вкласти 200 млн рублів у шахти на окупованій частині Донецької області.

Про це розказав голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

“Як це в них працює? Своїх гірників пустили “на м’ясо”. Тим, що залишилися, не платять заробітну плату. Вугільні підприємства окупованої Луганщини за безцінь роздають росіянам. Але при цьому виявляється, що у так званій “ЛНР” є інвестори, які можуть узяти в оренду шахтоуправління “Волинське” у сусідній “ДНР””, – написав він.

За планом окупантів невідомий “інвестор” протягом трьох років має вкласти понад 211 900 000 рублів у капітальний ремонт, реконструкцію будівель та споруд, модернізацію обладнання та придбання нового. “Інвестор”, ім’я якого не розголошується, обіцяє зберегти штат та вчасно платити зарплату.

У Луганській ОВА сумніваються, що це буде зроблено. Адже у березні на шахтах “Червоний партизан” та “Довжанська капітальна” почали демонтувати обладнання. Все, що змогли вирізати на вказівкою нових інвесторів, вивезли на територію РФ. А на підприємствах утворили заборгованість із заробітної плати. Більш того, нові господарі для її погашення запросили кошти у “державному бюджеті”. 

“Нагадаю, нещодавно окупаційна адміністрація передала російському інвестору за символічну суму п’ять вугледобувних підприємств: «Молодогвардійська», «Червоний Партизан», імені Баракова, «Суходільська-Східна» та. «Харківська»”, – написав Лисогор.

Він додав, що поки на цих шахтах звільняють працівників, а обладнання ріжуть на метал.

Як повідомляла Реальна Газета, на окупованій Луганщині гірники на деяких шахтах кілька місяців змушені працювати безплатно.

Залишити відповідь