OSINT-аналітики DeepState стверджують, що за минулу добу російська окупаційна армія просунулась на Донеччині.
Про це аналітики повідомили у своєму Telegram-каналі.
Як ствердужється, окупанти захопили нові позиції поблизу Різниківки, що на Слов'янському напрямку.

Нове просування росіян. Скріншот: мапа DeepState
Зазначимо, у своєму зведенні Генштаб ЗСУ, станом на 16:00 2 травня, повідомив про одну штурмову дію, яку окупанти проводили в бік Рай-Олександрівки на Слов'янському напрямку.
Нагадаємо, у Дружківці внаслідок російської атаки 1 травня виникли пожежі в квартирах багатоповерхового житлового будинку.
- 0

