Безкоштовну юридично допомогу можна отримати онлайн. Як це зробити

Безкоштовну юридично допомогу можна отримати онлайн. Як це зробити

Внутрішньо переміщенні особи тепер мають можливість отримати безкоштовну юридичну допомогу онлайн.

Про це нагадали в Мінреінтеграції.

Потребуючі безкоштовної правової допомоги тепер можуть скористатися платформою Edopomoha.org, розробленою фахівцями Данської ради у справах біженців (DRC) у рамках проєкту, фінансованого Європейським Союзом для цивільного захисту та гуманітарної допомоги.

Сайт надає інформаційні відео та перелік юристів, які готові надати безкоштовні онлайн та офлайн консультації. Для отримання порад юриста потрібно зареєструватися на платформі, перейшовши за посиланням і вказавши свою електронну адресу, а також обравши зручний час для консультації.

Після реєстрації обраний юрист невідкладно підтвердить запис на консультацію. З ним можна буде зв’язатися через вебсайт або прийти на зустріч особисто.

Також, згідно з інформацією від Міністерства реінтеграції, на цій платформі можна зареєструватися як юрист. Для цього потрібно заповнити форму з докладним описом своєї спеціалізації та доступним для консультацій часом. Представник платформи перевірить надані дані, після чого вже можна буде проводити консультації для клієнтів.

Нагадаємо, у 2024 році передбачено припинення виплат для великої кількості ВПО. Грошову допомогу залишать лише найбільш незахищеним людям.

Залишити відповідь