На Харківщині стартував проект для жінок, які хочуть змінити реальність

На Харківщині стартував проект для жінок, які хочуть змінити реальність

На Харківщині стартував проект для жінок, які хочуть змінити реальність
Керівниця проєкту «Я зможу! Дебют» Ірина Ворожейкіна та волонтер проєкту Андрій Шейнін

15 травня 2020 року в приміщенні Харківського прес-клубу відбулася офіційна презентація Проєкту «Я зможу! Дебют», який реалізується на Харківщині. Проект реалізує ГО «Досвід ЄС», діяльність виконується в межах Проєкту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді», який фінансується Європейським Союзом.

Спікерами під час заходу виступили директорка Центру Гендерної Культури Тетяна Ісаєва, керівниця проєкту й голова правління ГО «Досвід ЄС» Ірина Ворожейкіна, волонтерка Центру Гендерної Культури та заступниця голови з питань ВПО «БО«БФ Добробут України» Валерія Самарська, а також волонтер Проєкту, керівник БО «Благодійний Фонд «Харків з тобою» Андрій Шейнін.

У Проєкті беруть участь 25 мешканок Харкова, які бажають змінити свою соціальну роль та вид діяльності. Дорожна карта Проєкту передбачає 4 зустрічі, кожна з яких буде присвячена пошуку відповідей на важливі питання:

  • Куди можна звертатися за допомогою, як шукати й використовувати інформаційні ресурси?
  • Як віднайти правильну мотивацію та як побудувати роботу в команді?
  • Як укласти стратегічний план? Цілі, завдання, терміни.
  • Фінансова грамотність.
На Харківщині стартував проект для жінок, які хочуть змінити реальність
Учасниці проєкту, жінки, яки прагнуть змінити себе і світ довкола

До останнього заняття дорожня карта буде заповнена, проєкт кожної учасниці буде проаналізований, доповнений або змінений — тобто повністю підготовлений до втілення. Крім того, учасниці виберуть 5-10 ідей, які протягом липня-серпня будуть доопрацьовуватися з додатковими консультантами та фахівцями, а в кінці зможуть отримати фінансову підтримку. У вересні 2020 року відбудеться презентація готових і втілених ідей.

Більш докладну інформацію про Проєкт «Я зможу! Дебют» можна отримати за адресою dosvid.eu.ua@gmail.com або в групі Проєкту https://www.facebook.com/dosvid.eu/

Добавить комментарий