Зеленський пояснив, чому ППО не змогла захистити Трипільську ТЕС

Зеленський пояснив, чому ППО не змогла захистити Трипільську ТЕС

Російським окупантам вдалося знищити Трипільську теплоелектростанцію (ТЕС) у Київській області, оскільки у комплексу ППО, який прикривав її, закінчилися ракети.

Відповідну заяву президент Володимир Зеленський зробив в інтерв’ю PBS.

За його словами, під час атаки на електростанцію летіло 11 ракет окупантів. Сім із них вдалося знищити, але чотири, що залишилися, вразили ТЕС.

“У нас закінчилися всі ракети, які захищали Трипілля”, — сказав Зеленський.

Глава держави нагадав, що Трипільська ТЕС була однією з найпотужніших електростанцій Київської області та забезпечувала електроенергією столицю та частину регіону.

Як повідомляла Реальна Газета, 11 квітня російські війська здійснили масовану атаку по території України, задіявши понад 80 ракет та ударних безпілотників.

Нагадаємо, однією з цілей тієї атаки стала Трипільська ТЕС. У результаті ракетного удару її було повністю зруйновано.

Ми також писали, що під час масованої повітряної атаки 22 березня росіяни завдали серйозних пошкоджень Дніпровській гідроелектростанції в Запоріжжі.

Останні ракетні атаки окупантів призвели до знищення кількох об’єктів генерації електроенергії, ще кілька десятків — зазнали пошкоджень.

Раніше ми розповідали, як підготуватися до можливого блекауту, який може статися цього літа в разі продовження атак окупантів.

Залишити відповідь