Бахмут знищений. Журналісти NYT показали, як зараз виглядає місто

Бахмут знищений. Журналісти NYT показали, як зараз виглядає місто

Журналісти видання The New York Times 19 травня зняли з дрону, як виглядає місто-фортеця Бахмут та показали вщент знищені приватні будинки, напівзруйновані багатоповерхівки та школи і територію навколо міста, яка всипана вирвами від снарядів. Крім того, журналісти розповіли, як відвідували Бахмут цієї зими.

Стаття опублікована на сайті видання.

Український уряд евакуював з міста майже 80 000 мирних жителів до березня, проте і місті ще можуть перебувати близько 4 000 людей. Ще два тижні тому у жителів міста була можливість евакуюватися з Бахмуту, проте часто люди відмовлялися.

Штурм Бахмута тривав понад 9 місяців, проте лише в грудні 2022 року російським військам вдалося вийти на східну околицю міста. Далі росіяни рухалися, знищуючи квартал за кварталом. В кінці травня оборонці міста займали невелику територію на заході, і  російські війська посилили бомбардування, щоб вибити останніх українських солдатів.

Як повідомляла Реальна Газета, ватажок “ПВК Вагнер” Євген Пригожин заявив, що його найманці повністю захопили Бахмут та вийшли на його західні околиці. В ЗСУ цю інформацію спростували.

Залишити відповідь