Встановлено особи російських військових, які ґвалтували та катували жителів Донеччини

Встановлено особи російських військових, які ґвалтували та катували жителів Донеччини

Службі безпеки України вдалося ідентифікувати військових РФ, які причетні до звірств у ставленні до полонених та мирних мешканців.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

СБУ розкрила нові воєнні злочини російської армії за допомогою перехоплених розмов окупантів на тимчасово окупованій Донеччині. Серед них – телефонне інтерв’ю одного з окупантів, відомого під псевдонімом ‘Рафаель’, що служить у 3-му батальйоні імені Марата Сафіна (7-а рота, 36-й полк 25-ї армії ЗС РФ, військова частина 12274) з жіночим голосом Гузелі Кудашевої, журналістки газети “Аургазинський вісник”.

За даними СБУ, Кудашева регулярно збирає матеріали для статей про співвітчизників, які беруть участь у війні в Україні. У розмові загарбник описує жахливі події, пов’язані з його батальйоном, зізнаючись у нападі й насильстві над мирними мешканцями. Він згадує, що члени його батальйону здійснювали жорстокі вчинки, у тому числі над військовополоненими, однак російське командування прикриває такі події.

Хоча окупант ділиться шокуючими деталями, він прохає журналістку не розголошувати інформацію через її жахливий характер.”

Нагадаємо, ватажка угрупування “ЛНР” Леоніда Пасічника звинувачують в та проведенні незаконних виборів на тимчасово окупованій території. Також він вдруге погодився стати головою фейкової “республіки”.

Залишити відповідь