В Макіївці окупанти вибили смію з 8 людей. Підозрюють “вагнерівців”

В Макіївці окупанти вибили смію з 8 людей. Підозрюють “вагнерівців”

В окупованій Макіївці Донецької області окупанти ввечері 26 грудня розстріляли родину з 8 людей. Повідомляється, що вбивці — члени ПВК “Вагнера”.

Вперше про це повідомили в соціальних мережах.

Відомо, що загинула ціла родина: п’ятеро дорослих та троє дітей 1,7 та 9 років. Всіх вбили пострілом в голову з автомату.

Підозрювані зникли на авто марки “Шкода Суперб”, синього кольору, номер Е749УК, яке вкрали у родини.

Повідомлялося, що мова йде про сім’ю ромів.

Пізніше в окупаційній адміністрації Макіївки факт злочину підтвердили. У “МВС ДНР” заявили про затримання трьох підозрюваних у вбивстві сім’ї.

Наступного дня радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що родину з 8 людей вбили бійці російської “ВК Вагнера”.

За його даними, сім’ю розстріляли “вагнерівці”, які розраховували придбати у загиблих наркотики. Однак озвучена ціна видалася їм надто високою, що й спричинило розстріл. Також він припускає, що підштовхнути до вбивства могла і ненависть за етнічною ознакою до ромів.

Як повідомляла Реальна Газета, власник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин вважає, що всіх російських опозиціонерів та тих, хто виступає проти війни, треба відправити на фронт у “штрафбат”, щоб “вони загинули героями”.

Залишити відповідь