В Росії показали командувача Чорноморського флоту живим

В Росії показали командувача Чорноморського флоту живим

На російському телебаченні показали сюжет, де коментував  Чорноморського флоту РФ Віктор Соколов живий і нагороджує військових. Проте сумніви у справжності цього відео все ще залишаються.

Відповідне відео з’явилося зранку 27 вересня на телеканалі “Звезда”, який є офіційним каналом Міноборони РФ.

На відео російський адмірал заявляє про «”успішне виконання завдань” надводними, підводними силами, морською авіацією, і береговими військами. Які саме завданні виконали успішно, він не конкретизує.

Також повідомляється, що Соколов нагороджував футбольну команду “Чорноморець”, яка посіла призове місце у чемпіонаті Збройних сил Росії. Проте про перемогу команди писали ще 19 вересня, тобто до удару Сил оборони України по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі.

Раніше міністерство оборони Росії оприлюднило відео, зняте на засіданні колегії за участю командувача Чорноморського флоту Віктора Соколова. Раніше повідомлялося, що Соколов загинув під час влучання ракети в штаб Чорноморського флоту РФ в Севастополі.

22 вересня Сили оборони України завдали ракетного удару по центру окупованого Севастополя, вразивши штаб Чорноморського флоту РФ. Повідомлялося, що під час цієї атаки Соколов загинув.

Залишити відповідь