Українцям пояснили, навіщо РФ влаштувала виставку трофейної техніки у Москві та гнули дуло підбитого танка

Українцям пояснили, навіщо РФ влаштувала виставку трофейної техніки у Москві та гнули дуло підбитого танка

Напередодні “священної” для Кремля дати — 9 травня — у Москві влаштували пропагандистське шоу із підбитою західною технікою, яку захопили на фронті.

У Центрі протидії дезінформації пояснили, навіщо це було зроблено.

Так, “виставка” є великою кампанією з обробки населення до 9 травня. Кремль намагається роздмухати атмосферу “побєдобєсія”, щоб спричинити сплеск патріотизму.

Росіяни навмисно акцентують на тому, що техніку Україні постачали країні НАТО. Так вони хочуть затвердити наратив про те, що Росія нібито воює з “колективним Заходом”, а не з Україною. 

“Ще одна мета акції, яка активно піариться як на російську, так і на закордонну аудиторію, – дискредитувати західну допомогу Україні. З одного боку – показати, ніби надана Україні техніка не допомагає на фронті, а з іншого – вкладається наратив, буцімто Україна недостатньо цінує зброю, якою з нею діляться партнери”, — сказано у повідомленні.

При цьому у мережі опублікували відео, як російська важка техніка намагається зігнути дуло переданому Україні німецькому танку “Леопард”. Росіянам здалося, що танк виглядає недостатньо пошкодженим і переможеним.  

Нагадаємо, російські пропагандисти ведуть агресивно пропаганду на прифронтові території та українських військових. Їм пропонують здатися та стверджують, що війна Україною програна.

Залишити відповідь