У ЗСУ формують батальйон “Сибір”, куди входять якути та буряти

У ЗСУ формують батальйон “Сибір”, куди входять якути та буряти

У складі ЗСУ формують батальйон “Сибір”, який складається з етнічних меншин Росії: бурятів та якутів. Вони приїхали в Україну з третіх країн і хочуть в такий спосіб здобути незалежність для своїх народів.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

На відміну від добровольчих батальйонів росіян, “Сибір” має стати частиною ЗСУ, і військові очікують, що скоро їх відправлять у бій.

Буряти та якути, які увійшли в склад батальйону, походять з великого східносибірського регіону Росії, проте приїхали з третіх країн. Військових полонених серед них нема.

Ці люди стверджують, що розглядають перемогу України у війні як крок до незалежності від Росії. Їх перевірили щодо прихильності до України та запропонували підписати контракт із ЗСУ.

За даними Bloomberg, українські чиновники розраховують залучити більше російських громадян, особливо представників національних меншин до участі у війні проти Путіна.

Усі члени батальйону приблизно 60 осіб.

Реальна Газета спілкувалася з бійцями “Російського добровольчого корпусу” та батальйону “Свобода Росії”. Вони стверджують, що перемога України над Росією допоможе їм змінити Росію.

Залишити відповідь