У Запорізькій ОДА прокоментували інформацію про плани “підриву ЗАЕС”

У Запорізькій ОДА прокоментували інформацію про плани “підриву ЗАЕС”

Поширювана низкою ЗМІ інформація про те, що президент РФ Володимир Путін віддав наказ підірвати Запорізьку АЕС, не відповідає дійсності.

Про це заявив голова Запорізької ОДА Юрій Малашко.

“Наразі інформація, яка поширюється у ЗМІ стосовно якогось спланованого теракту російськими окупантами на Запорізькій атомній електростанції, не підтверджується. Вона не відповідає дійсності”, — наголосив він.

Раніше деякі українські медіа та Telegram-канали поширили інформацію про те, що Путін нібито віддав наказ підірвати ЗАЕС “наприкінці серпня-початку вересня”.

У Центрі стратегічних комунікацій (ЦСК) зазначили, що джерелом цієї “сенсаційної” інформації був один із популярних буцімто опозиційних російських Telegram-каналів. Він спеціалізується на публікації інсайдів і конспірологічних теорій.

У ЦСК порадили не довіряти російським анонімним Telegram-каналам, навіть якщо вони видають себе за опозицію. Підкреслюється, що такі канали не можуть бути надійним джерелом інформації. До того ж вони можуть адмініструватися спецслужбами РФ.

Як повідомила Реальна Газета, ввечері 10 серпня російські окупанти обстріляли Запоріжжя, влучивши по будівлі готелю. Там почалася пожежа.

Залишити відповідь