У Маріуполі окупанти перейменовувати вулицю, попри небажання містян

У Маріуполі окупанти перейменовувати вулицю, попри небажання містян

У тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області російські загарбники спочатку провели опитування: чи хочуть люди, щоб вулицю Азовсталівську на Тульську перейменовали. А коли ті відмовилися, то зробили все по-своєму.

Про це повідомили у пресслужбі Маріупольської міської ради.

“Постанову” про перейменування оприлюднили 21 травня 2024 року.

Там сказано що вулицю Азовсталівську перейменували на Тульську. У пояснювальній частині до “постанови” йдеться про те, що Тульська область зробила значний внесок у “відновлення” Маріуполя. У документі є приписка, що рішення нібито враховує думки місцевих жителів. Проте це не так. Напередодні окупанти провели у соціальних мережах відкрите опитування щодо перейменування, та 72% маріупольців виступили проти.

У міській раді Маріуполя вважають, що перейменування призводять до юридичної зміни адрес зруйнованих будинків. Зрештою людям відмовляють навіть стати в чергу на компенсаційне житло, адже адреси їхніх багатоповерхівок просто не існує.

У Маріуполі окупанти перейменовувати вулицю, попри небажання містян

 Як повідомляла Реальна Газета, російські окупанти зруйнували Маріуполь під час спроб захопити місто. Тепер жителям міста пропонують купляти нові квартири в іпотеку.

Окупанти визнали проблеми з будівництвом в Маріуполі. Росіяни будують комерційне житло на місці знищених будинків. Людям, які жили в старих будинках, пропонують переїхати в інші райони з гіршою інфраструктурою. Крім того, компенсація, яку пропонують окупанти, не покриває вартості нових квартир. Тому людям пропонують доплачувати за “зайві” квадратні метри.

Залишити відповідь