У Лисичанську жителям закрили доступ до деяких районів міста

У Лисичанську жителям закрили доступ до деяких районів міста

У тимчасово окупованому Лисичанську загарбники закрили доступ місцевих жителів до тих кварталів міста, куди раніше були заселені російські солдати.

Про це повідомили в Луганській обласній військовій адміністрації (ОВА).

За інформацією ОВА, зараз у практично всіх уцілілих багатоквартирних будинках Лисичанська розселені російські військові.

З цієї причини окупанти заборонили місцевим жителям наближатися до кварталів, де живуть військовослужбовці РФ.

У Луганській ОВА нагадали, що через рік після окупації загарбники так і не спромоглися створити хоча б мінімальні умови життя для людей. У місті подекуди продовжують бути відсутніми електрика і вода, також є проблеми з мобільним зв’язком.

Варто зазначити, що окупанти навіть не намагаються відновлювати знищені або пошкоджені внаслідок бойових дій комунікації міста.

Як писала Реальна Газета, 17 травня в тимчасово окупованому Лисичанську російські загарбники “урочисто” повернули раніше демонтований бюст Леніна.

А 11 травня жителів Лисичанська, які прийшли отримати гуманітарну допомогу, окупанти змусили розгорнути великий російський прапор.

А наприкінці квітня в місті відбулося ще одне “урочисте” повернення Леніна, чий бюст встановили біля Палацу культури імені Сосюри.

Залишити відповідь