У луганські школи завезли книги з кремлівською пропагандою

У луганські школи завезли книги з кремлівською пропагандою

У школи окупованого Луганська завезли пропагандистську книгу “Чорна книга. Звірства сучасних бандерівців – українських неонацистів. 2014 – 2023”, яку видало російське Міністерство оборони, а передмову писав міністр оборони країни-агресора Сергій Шойгу та російський чиновник та пропагандист Володимир Мединський.

Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Там стверджуються, що книгу повезуть до публічних та шкільних бібліотек.

В книзі представлені буцімто розповіді “жертв та очевидців” “воєнних злочинів” українських військових. Проте частиною жертв виявилися проросійські волонтери, які перевдягалися у військову форму та їздили на позиції окупантів чи військовий “народної міліції ЛНР” Андрій Марочко. Частина жертв — це люди, які постраждали від вибуху мін на окупованій території, де замінувати могли лише окупанти.

У передмові до книги Шойгу цитує російського диктатора Володимира Путіна: “Ми не починали ніяких бойових дій. Ми намагаємося їх закінчити”. Проте це брехня, адже це Росія почала окупацію Донбасу у 2014 році, а у 2022 перейшла до повномасштабного вторгнення, спричинивши тисячі жертв як на Донбасі, так і по всій Україні.

У луганські школи завезли книги з кремлівською пропагандою

Як повідомляла Реальна Газета, учителям у Криму розіслали методичні рекомендації для проведення позакласних заходів. В них радять стверджувати, що ніяких  “зелених чоловічків” в Криму не було.

Залишити відповідь