“Герою ДНР” та “міністру” Тимофєєву у Москві дали 3 роки колонії за спробу шахрайства

“Герою ДНР” та “міністру” Тимофєєву у Москві дали 3 роки колонії за спробу шахрайства

Колишній “голова ради міністрів ДНР” та “міністр доходів та зборів ДНР” Олександр Тимофєєв отримав в Москві три роки та шість місяців колонії загального режиму. Той факт, що “Ташкент” має звання “героя ДНР” пом’якшив вирок.

Про це повідомляє російське видання “Коммерсант”.

Тимофєєва звинувачували у замаху на шахрайство в особливо великих розмірах. (стаття 30 Кримінального кодексу РФ, частина 4 статті 159 КК РФ). За п’ять мільйонів доларів спільно з Ігорем Сосновським він обіцяв розв’язати питання із припиненням кримінального переслідування колишнього очільника “Рейлтрансхолдингу” Сергія Шпака. У квітні цього року Сосновський, який співпрацював зі слідством, отримав умовний термін.

Підсудний не визнав свою провину і сподівався на виправданий вирок. Проте запобіжний захід для “героя ДНР” послабили.

“Однак, з огляду на те, що фігурант є ветераном бойових дій, має звання героя ДНР та поранення, скинула навіть мінімальний термін, запрошений звинуваченням: замість чотирьох років загального режиму генерал отримав три роки та шість місяців”, — зазначає видання.

Судовий процес над “Ташкентом” триває понад рік. Весь цей час він знаходиться за гратами, тому незабаром може отримати можливість подати до суду клопотання про умовно-дострокове звільнення.

Як повідомляла Реальна Газета, Тимофєєва заарештували близько року тому.

Залишити відповідь