СБУ затримала чоловіка, який міг навести ракети на кафе в центрі Краматорська

СБУ затримала чоловіка, який міг навести ракети на кафе в центрі Краматорська

Спецслужби України затримали коригувальника вогню, який міг навести російські ракети на кафе в центрі Краматорська, де загинули як мінімум 10 мирних жителів.

Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Малюк.

Стверджується, що “роботу” виконав “розконсервований” агент головного управління генштабу з РФ (ГРУ). Він отримав завдання з’ясувати, чи працює це кафе і чи є там відвідувачі. Чоловік пішов в центр міста і таємно зняв кафе та припарковані поряд автомобілі на камеру.

Після цього росіяни здійснили удар.

За даними слідства, агентом є мешканець Краматорська, працівник місцевого газотранспортного підприємства. Його, як зазначили в СБУ, дистанційно завербувало російське ГРУ, а під час повномасштабного вторгнення “активували” та визначили завдання зі збору розвідданих про місця базування та переміщення Сил оборони у Слов’янську та Краматорську.

Затриманий мав передавати дані про локації місцевої критичної інфраструктури та об’єктів із масовим скупченням цивільного населення.

Як повідомляла Реальна Газета, ввечері 27 червня російські окупанти ударили по місту ракетою, знищивши ресторан, де знаходилися мирні жителі.

Залишити відповідь