СБУ підготувала нові обвинувачення ватажку угрупування “ЛНР” Пасічнику

СБУ підготувала нові обвинувачення ватажку угрупування “ЛНР” Пасічнику

Ватажка угрупування “ЛНР” Леоніда Пасічника звинувачують в та проведенні незаконних виборів на тимчасово окупованій території. Також він вдруге погодився стати головою фейкової “республіки”.

Про це йдеться у заяві управління ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях.

СБУ визначила дії Пасічника як навмисні та протиправні дії, скоєні чиновником окупаційної влади з метою створення передумов для анексії частини території України.

У період з січня по травень 2023 року Пасічник підписав ряд “законів” та “указів” щодо проведення так званих виборів до “народної ради” та представницьких органів “муніципальних утворень” у “Луганській народній республіці” (“ЛНР”). На їхній основі був організований процес підготовки до незаконних виборів, які окупанти провели у вересні 2023 року.

23 вересня, за ініціативою президента Росії і за власним згодою, Пасічник добровільно обрав “народною радою” посаду “глави ЛНР”. Він склав присягу на вірність “народу ЛНР”, конституції Росії, “конституції ЛНР” і офіційно вступив на посаду “глави ЛНР”.

Як повідомляла Реальна Газета, луганський виробник горілки та пива “Луганова” презентував новий виріб — пляшку горілки, на етикетці якої написані найголовніші дати російської окупації.

Залишити відповідь