Російські війська просунулися в районі Авдіївки, — ISW

Російські війська просунулися в районі Авдіївки, — ISW

У окупаційної армії є незначні просування в районі Авдіївки Донецької області.

Про це повідомив у щоденному звіті Інститут вивчення війни (ISW).

Зафіксовано переміщення російських військ неподалік Авдіївського терикону, що розташований на північний схід від міста. Соціальні мережі пестяться повідомленнями від російських мікроблогерів, які стверджують про просування армії Російської Федерації у напрямку дачних районів південного сходу від терикону.

Зазначено, що ці переміщення становлять до кілометра в довжину та до 150-200 метрів вглиб кількох населених пунктів, включаючи Бердичі та Очеретине. Тим не менш, експертиза ISW не змогла підтвердити ці дані візуально.

Водночас російські та українські джерела засвідчують продовження бойових дій 4 січня в інших районах поблизу Авдіївки, зокрема в Новобахмутівці, Бердичі та Степовому, а також біля Авдіївського коксохімічного заводу та інших околиць міста. Інформація від командувача Таврійської групи військ України, бригадного генерала Олександра Тарнавського, свідчить про майже подвоєне збільшення інтенсивності наземних атак російських окупантів протягом останньої доби.

Крім того, голова Авдіївської міської військової адміністрації, Віталій Барабаш, відзначив, що російські війська активно націлюються на Степове з метою наступу, спробуючи нарушити українські комунікації. Однак Збройні Сили України залишаються у контролі над цим населеним пунктом, як йдеться у їх офіційному звіту.

Як повідомляла Реальна Газета, російські окупаційні війська 3 січня завдали ракетного удару по Авдіївці Донецької області. Росіяни випустили по зруйнованому місту одразу чотири ракети.

Залишити відповідь