Російська пропаганда поширює фейк про “удар під Селидовим”

Російська пропаганда поширює фейк про “удар під Селидовим”

Сьогодні російські пропагандисти запустили фейк про удар по полігону у Селидовому Донецької області, де нібито загинула велика кількість військових. Насправді великих втрат не було.

Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» Олександр Тарновський.

“Це російська ІПСО”, — заявив він на своєму телеграм-каналі.

Тарнавський пояснив, що окупанти намагаються відволікти увагу від своїх щоденних колосальних втрат на Таврійському напрямі. Вони лише за добу 12 лютого становили 645 осіб, а за попередній тиждень (з 5 по 11 лютого) – 2947 осіб.

Проте удар в районі Селидового все ж був. Але по селищу Цукурино. Там постраждала цивільна інфраструктура, а не військові.

“Щодо обстрілів росіянами Покровського району Донецької області, то приблизно о 10:40 ранку 13 лютого 2024 року російські війська вдарили з РСЗВ «Ураган» по Цукурино Покровському району. Співробітники ДСНС обстежили місцевість та встановили, що внаслідок обстрілу пошкоджено два багатоквартирні двоповерхові житлові будинки по вулиці Світлій та легковий автомобіль. Постраждалих та загиблих немає”, — нагадав він.

При цьому російські військкори продовжують стверджувати, що під Селидовим перебували до 1500 українських військових, і частина з них загинула. Свої заяви вони не можуть підтвердити ані фотографіями, ані відео.

Російська пропаганда поширює фейк про “удар під Селидовим”

Ця російська інформаційна спецоперація поширюється, зокрема, через телеграм-канали, які нібито належать українським військовим.

Російська пропаганда поширює фейк про “удар під Селидовим”

Як повідомляла Реальна Газета, сьогодні російські окупанти заявляли про обстріл окупованої Кремінної.

Залишити відповідь