Колишній “куратор Донбасу” Сурков зізнався, що Росія не збивалася виконувати Мінські домовленості

Колишній “куратор Донбасу” Сурков зізнався, що Росія не збивалася виконувати Мінські домовленості

Колишній куратор угрупувань “ЛДНР” та помічник Володимира Путіна Владислав Сурков заявив, що Мінські угоди розроблялися Росією без сподівань на те, що їх колись виконають.

Про це пише російське видання “Вєдомості” з посиланням на інтерв’ю Суркова директору Центру політичної кон’юнктури Олексію Чеснакову.

На питання, чи “працюючи над Мінськими угодами, ви виходили з того, що вони мають бути виконані”, Сукров відповів: “Ні”.

На питання, чи здивований він тим, що Росія оголосила анексію частин Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей, Сукров відповів ствердно.

При цьому політолог заявив, що вважає ефективним дії російської армії. Також він вірить в те, що у майбутньому відносити Росії та Заходу налагодяться.

Нагадаємо, Росія та квазідержані утворення “ЛДНР” неодноразово звинувачували Україну у виконанні Мінських домовленостей. Саме ці звинувачення, разом з іншими, в Кремлі назвали формальним приводом для того, щоб розпочати повномасштабне вторгнення в Україну.

У січні 2022 року, коли Кремль стягував війська, у Росії заявляли, що готові прибрати свої війська від українських кордонів, якщо Україна виконає Мінські Домовленості.

Залишити відповідь