Росіяни обстріляли аміакопровід на Харківщині та звинуватили в цьому Україну

Росіяни обстріляли аміакопровід на Харківщині та звинуватили в цьому Україну

Ввечері 6 червня російські окупанти вдруге обстріляли аміакопровід у Куп’янському районі, а пізніше заявили, що це ніби зробила Україна.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

“Учора близько 17:45 армія РФ знову обстріляла аміакопровід у Куп’янському районі: зафіксовано 6 прильотів у район насосної станції біля Масютівки. Наразі результати проведення замірів показують, що в населених пунктах Куп’янського району аміак у повітрі відсутній”, — сказано в повідомленні.

Йдеться про аміакопровід Тольятті — Одеса, який, згідно відкритих джерел, зупинив роботу в день повномасштабного вторгнення РФ, 24 лютого 2022 року.

Проте пізніше російське Міністерство оборони заявило, що підрив аміакопроводу здійснили “українські диверсанти”.

“5 червня близько 21.00 за московським часом у районі населеного пункту Масютівка Харківської області українською диверсійно-розвідувальною групою було здійснено підрив аміакопроводу Тольятті-Одеса”, — ідеться в повідомленні країни-агресора.

Представниця МЗС РФ Марія Захарова заявила, що відновлення пошкодженого аміакопроводу триватиме від одного до трьох місяців “за наявності доступу до об’єкту”.

Росіяни обстріляли аміакопровід на Харківщині та звинуватили в цьому Україну

 Як повідомляла Реальна Газета, знищення російськими окупаційними військами дамби Каховської ГЕС призвело до того, що під загрозою затоплення опинилося близько 40 тисяч мирних жителів лівобережної та правобережної частини Херсонської області.

Залишити відповідь