Путін заявив, що почав війну проти України, щоб “припинити війну”, та що Донбас – це нібито історичні російські території

Путін заявив, що почав війну проти України, щоб “припинити війну”, та що Донбас – це нібито історичні російські території

Сьогодні очільник Кремля Володимир Путін відзначився декількома абсурдними заявами щодо України. Так, президент країни-агресора заявив, що розв’язав війну проти України, щоб “припинити війну”.

Про це він заявив під час заходу з нагоди 80-річчя прориву блокади Ленінграда у Другій світовій війні.

“Все, що ми робимо сьогодні, у тому числі і СВО — це спроба припинити цю війну та захищати наших людей, які на цих територіях ДНР та ЛНР проживають. Це наші історичні території”, — заявив очільник Кремля, вкотре назвавши повномасштабне вторгнення “спеціальною військовою операцією” та вчергове змовчавши про те, що Росія окупувала територію Донбасу і Крим ще у 2014 році.

Як повідомляла Реальна Газета, схожим чином недавно висловився єкс-нардеп, який зараз перебуває у Росії, Віктор Медведчук. Він після довгого мовчання, в яке вмістилася спроба втекти з України, затримання та обмін в Росію на захисників “Азовсталі”, заявив, що хоче створити в Україні “партію миру”, яка б була опозицією до чинної влади. Його стаття була написана в стилі “опусів” Володимира Путіна і теж містила псевдоісторичний екскурс.

Залишити відповідь