Повітряна тривога в Луганській області триває рік і один день

Повітряна тривога в Луганській області триває рік і один день

Повітряна тривога в Луганській області була оголошена 4 квітня 2022 року та триває досі. Це означає, що регіон постійно знаходиться в під загрозою ураження бомбами та снарядами.

Про це свідчать дані alerts.in.ua.

повітряну тривогу оголосили 4 квітня 2022 року о 19:45. Досі офіційні джерела не повідомили про відбій. Це сталося через те, що більша частина області окупована. Там постійно тривають бойові дії.

Крім того, сингал “Повітряна тривога” передають людям через гучномовці, телебачення, радіо чи мобільні застосунки, проте в Луганській області це зробити неможливо через окупацію та бойові дії. Тому він триває постійно, аби люди завжди були напоготові.

В Луганській області знищена низка населених пунктів. Так, села Білогорівка та Новоселівське майже перестали існувати. Міста Попасна, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Лисичанськ значно пошкоджені, проте люди там ще живуть. Зараз тривають активні бої на ділянці Кремінна – Сватове. Українським захисникам вдалося звільнити села Новолюбівка, Невське, Греківка, Новоєгорівка, Надія, Андріївка, Стельмахівка.

Як повідомляла Реальна Газета, ЗСУ пішли у контрнаступ в районі Авдіївки та змогли відвоювати свої позиції, які раніше захоплював ворог.

Залишити відповідь