Окупанти відмовляються виплачувати пенсії маріупольцям без російських паспортів

Окупанти відмовляються виплачувати пенсії маріупольцям без російських паспортів

В окупованому Маріуполі окупанти припинили випручати пенсії тим, у кого російських паспортів нема. Отримання паспорта треба чекати два місяці.

Про це повідомив радник мера міста Петро Андрющенко.

“Експеримент із винищення людей похилого віку в Маріуполі набирає нових барв… Процедура отримання паспорта займає мінімум два місяці. Тобто мало того, що людям не залишили вибору щодо паспортизації та надали простий вибір: паспорт або голодна смерть. Так ще й до березня питання: “Як вижити?” залишається без відповіді”, — розповів Андрющенко.

За його словами, в місті 65 тисяч людей пенсійного віку. Частина з них не знають, як прожити без грошей до моменту готовності паспортів.

Андрющенко відмітив, що ті, хто отримує зарплатню на банківську карту, теж не можуть нормально отримувати платню, бо в так званих “банках” немає готівки.

Чергу до банкомата треба займати о 05:00. Єдиний на Лівобережжі банкомат зрештою виведений з ладу… У пунктах видачі гуманітарки не просто черги, а реальні бійки між городянами. Людей відкинули в печерні умови виживання”, — розповів радник мера.

Як повідомляла Реальна Газета, попри обіцянки відновити зруйновані містоутворюючі заводи-гіганти — “Азовсталь” та комбінат Ілліча — в окупованому Маріуполі, в Росії не планують запускати ці підприємства. Загарбники планують перетворити Донецьку область на аграрний регіон.

Залишити відповідь