Окупанти в Маріуполі пропонують навчатися в школі без даху

Окупанти в Маріуполі пропонують навчатися в школі без даху

В тимчасово окупованому Маріуполі російські окупанти заявили про відкриття 16 шкіл, проте частина з них так і залишилася з руйнуваннями, а одна — взагалі стоїть без даху.

Про це заявив радник мера міста Петро Андрющенко.

“Напередодні першого вересня окупанти анонсували відкриття 16 шкіл. Що відомо зараз. Мінімум 4 з анонсованих шкіл на стадії “голої стіни”: 27; 38; 53; 64. При цьому в школі 38 навіть немає даху. Буквально. Але це не зупиняє окупантів у гучних анонсах”, — написав він.

Андрющенко додав, що окупанти навмисне завищують кількість відремонтованих соціальних об’єктів. Так окупаційний голова Маріуполя Костянтин Іващенко розказав заявив, що Рсоія відремонтувала 40 об’єктів соціальної інфраструктури(16 шкіл, 16 закладів середньої спеціальної освіти, 3 лікарні та якісь офіси). А голова угрупування “ДНР” Денис Пушилін озвучив більш скормні цифри: лише 16 таких об’єктів.

“Звичайно, там вистачить цинізму загнати дітей до зруйнованих шкіл заради картинки пропаганди”, — резюмував Андрющенко.

Як повідомляла Реальна Газета, окупанти розробили “план розвитку” тимчасово окупованого Маріуполя, що передбачає збільшення його населення приблизно на 300 тисяч шляхом міграції з РФ.

Залишити відповідь