Окупанти мінують лісосмуги та мости в Луганській області

Окупанти мінують лісосмуги та мости в Луганській області

В окупованій Луганській області російські військові активно мінують мости, траси та лісосмуги. Наймасштабніші “роботи” проводяться в районі Старобільська.

Про це повідомляє в Telegram обласна військова адміністрація.

“Більшість оборонних робіт проводиться в районі Старобільська, тому що все, що йде по лінії фронту, росіяни підірвали. Зокрема невеликі мости, замінували великі мости, траси, всі лісосмуги повністю перекопані — вони заміновані або там вириті своєрідні нори, в яких вони ховаються”, — йдеться в повідомленні.

Саме тотальне мінування стало причиною того, що українським військовим вкрай складно просуватися вглиб області.

При цьому російське командування спокійно посилає вперед цілі підрозділи, які часто гинуть. Крім прямих штурмів окупанти обстрілюють з важкої артилерії деокуповані села – Макіївку та Невське зокрема. Українським військовим вдалося закріпитися в районі Білогорівки.

Голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай прогнозує, що незабаром бойові дії посиляться, бо земля достатньо промерзла.

Як повідомляла Реальна Газета, Гайдай заявив, що підрозділи Сил оборони України та тимчасово окуповану Кремінну Луганської області відокремлюють лише кілька кілометрів.

Залишити відповідь