Наслідки обстрілів. Фото: Донецька ОВА.
Окупанти 25 разів обстріляли населені пункти Донеччини, загинули двоє мирних жителів
Двоє мирних жителів загинули та ще п’ятеро отримали поранення внаслідок ударів армії країни-агресора Росії по населених пунктах Донецької області протягом минулої доби, 25 квітня. Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
Він розповів, що протягом дня було зафіксовано 25 ударів з боку загарбників. Під обстрілом опинилися 13 населених пунктів у громадах Бахмутського та Краматорського районів.
У Бахмутському районі російські війська обстріляли населений пункт Різниківка. В результаті удару пошкоджено один приватний житловий будинок.
У Краматорському районі окупанти обстрілювали Тетянівку, Миколаївку, Оріховатку, Никонорівку, Райгородку, Слов’янськ, Краматорськ, Курицине, Криниці, Староварварівку, Дружківку та Олексієво-Дружківку. Пошкоджено 19 житлових будинків, чотири адміністративні будівлі, лінія електропередач та газопровід.
В результаті обстрілів окупантів загинули дві людини — у Слов’янську та Дружківці. Ще п’ятеро цивільних отримали поранення та травми: троє у Дружківці, а також по одному у Слов’янську та Краматорську.
Також повідомляється, що протягом доби з прифронтових населених пунктів вдалося евакуювати 707 цивільних. Серед них 134 дитини.
Як повідомляла Реальна газета, 21 квітня армія окупантів завдала кілька ударів по Слов’янську, зокрема із застосуванням касетних боєприпасів. Шість мирних жителів отримали поранення та травми.
А в ніч на 21 квітня окупанти завдали авіаудару по Слов’янську, в результаті чого було зруйновано будівлю однієї з місцевих шкіл.
- 0

