Поліцейські показали перші хвилини після удару військ РФ по “Епіцентру” в Харкові

Поліцейські показали перші хвилини після удару військ РФ по “Епіцентру” в Харкові

Поліцейські показали перші хвилини після удару військ РФ по “Епіцентру” в Харкові. На відео поліцейські надають допомогу постраждалим.

Відео з бодікамер патрульних опублікував перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

“Допомога громадянам, що постраждали внаслідок ворожого обстрілу торгового центру в Харкові – відео з нагрудних камер патрульних. За інформацією Національної поліції, кількість загиблих збільшилася до 16. Поліція продовжує ідентифікувати особи загиблих і документувати воєнний злочин росіян. Ще постраждали 43 особи, з яких 13 жінок і 30 чоловіків”, – розповів він.

Наразі 17 людей, які могли бути в “Епіцентрі”, вважаються зниклими. Це дев’ять чоловіків і вісім жінок. Десять тіл наразі невпізнані. У родичів беруть зразки ДНК, щоб впізнати тіла.

На відео, яке опублікували поліцейські, патрульні біжать до місця прильоту. Вони надають першу допомогу постраждалим, тих, хто не може самостійно пересуватися, переносять на пікапи для подальшої евакуації.

Як повідомляла Реальна Газета, внаслідок вчорашнього удару по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” зросла кількість загиблих: відомо про 16 людей, вбитих російською авіабомбою.

Залишити відповідь