Обстановка залишається надскладною. У 3-й штурмовій бригаді розповіли про ситуацію поблизу Авдіївки

Обстановка залишається надскладною. У 3-й штурмовій бригаді розповіли про ситуацію поблизу Авдіївки

Російські війська зазнають величезних втрат на ділянці фронту поблизу Авдіївки Донецької області. Попри це, вони не відступають та продовжують наступ.

Про це повідомили в 3-й окремій штурмовій бригаді (ОШБр) ЗСУ.

У бригаді розповіли, що після відступу з Авдіївки та витіснення окупантів із Красногорівки 3-тя ОШБр продовжує виконувати завдання на Авдіївському напрямку.

За весь час перебування на цій ділянці фронту 3-тя ОШБр нейтралізувала понад 500 окупантів. Також було знищено до 20 танків та броньованих машин, артилерійські системи та комплекси ППО та іншу техніку.

У бригаді підкреслили, що за чисельністю втрат російським військам було завдано критичної поразки.

“Але переважаючі кількісно збройні сили РФ не відступають. Бойова обстановка залишається надскладною <…> Попри напружену ситуацію, 3-тя штурмова продовжує стирати ворожу піхоту, відбивати штурми та не дає змоги окупантам здійснити прорив углиб”, — йдеться в повідомленні.

Як писала Реальна Газета, 8 березня український OSINT-проєкт DeepState повідомив, що російські війська продовжують наступати на позиції ЗСУ на захід від раніше залишеної Авдіївки.

А 4 березня ми повідомляли, що окупантам вдалося встановити частковий контроль над двома населеними пунктами на Авдіївському напрямку.

Залишити відповідь