Новим спікером Сил оборони півдня став Плетенчук

Новим спікером Сил оборони півдня став Плетенчук

Замість Наталі Гуменюк спікером Сил оборони півдня призначили Дмитра Плетенчука, який до цього був речником речник Військово-морських сил ЗСУ. Раніше він вже працював під керівництвом Гуменюк.

Про своє нове призначення Плетенчук розповів у коментарі “Укрінформу”.

“Починаючи з сьогоднішнього дня [22 квітня] беруся до виконання обов’язків начальника Обʼєднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України”, — сказав він.

До травня 2023 року Плетенчук працював начальником пресслужби тактичної групи “Грім”, що діє під керівництвом пресцентру Сил оборони півдня, який тоді очолювала Гуменюк. Проте після його допису у Facebook про збитий російський літак Су-35 Плетенчука раптово звільнили. Факт збиття згодом підтвердили у командуванні Повітряних сил.

Наталю Гуменюк звільнили після того, як журналісти звернулися до її командування із закликом відновити Плетенчука на посаді або реформувати роботу пресслужби ОК “Південь”. Вона нібито ухвалювало рішення, яке “прямо або опосередковано негативно впливають на інформаційну стратегію спротиву нашої держави, навмисно ускладнюючи, а подекуди унеможливлюючи роботу на південному напрямку”.

Як повідомляла Реальна Газета, про звільнення Гуменюк стало відомо вранці 19 квітня.

Залишити відповідь