Молимося, що буде Кремінна і Сватове. Що Зеленський говорив про Донбас у новорічному відеозверненні

Молимося, що буде Кремінна і Сватове. Що Зеленський говорив про Донбас у новорічному відеозверненні

У новорічному звернені президент України Володимир Зеленський побажав повернення українського Донбасу, зокрема, Кремінної і Сватового.

“І молимося, що буде Кремінна і Сватове. Мелітополь, весь Донбас, Крим. Ми б’ємося і продовжимо битися заради головного слова “перемога”. Вона точно буде. Ми йдемо до неї 311 днів”, — сказав Зеленський.

Проте президент України вважає, що ми нічого не втратили на війні — все забрала Росія.

“Цей рік можна назвати роком втрат для України, для всієї Європи, для всього світу. Але це неправильно. Ми не маємо так говорити. Ми нічого не втратили. У нас забрали. Україна не втратила синів і доньок – їх забрали вбивці. Українці не втратили домівок — їх знищили терористи. Ми не втратили своїх земель – на них зайшли загарбники. Світ не втратив мир — Росія його зруйнувала”, —зазначив Зеленський.

Проте президент сподівається, що у прийдешньому році Україна зможе вийти на головну цифру — 603 629 квадратних кілометрів ؅ тобто до кордонів нашої країни зразка 1991 року.

“Нехай цей рік буде роком повернення наших людей та земель. Воїнів —до своїх родин. Полонених — у свої будинки. Переселенців — у свою Україну. Повернення до звичайного життя та того, що в нас вкрали: дитинства наших дітей, спокійної старості наших батьків та свободи міст. І щоб у звітах біля цифри у 100 тисяч знищених ворогів та тисяч одиниць російської техніки з’явилася наша головна цифра та головний успіх — 603 тисячі 628 квадратних кілометрів — площа незалежної України, як це було з 1991 року. Як це завжди буде. Ми всі готові за це боротися. Ми всі — це Україна», — резюмував Зеленський.

Залишити відповідь