Окупанти вже восени можуть випустити підручник з історії, де буде розповідатися про вторгнення в Україну

Окупанти вже восени можуть випустити підручник з історії, де буде розповідатися про вторгнення в Україну

В Росії хочуть випустити новий підручник з історії, де буде розповідатися про вторгнення Росії в Україну. Встигнути планують до 1 вересня 2023 року. А оскільки дітей на окупованій території змушують навчатися за російськими програмами, не виключено, що вони будуть вивчати російько-українську війну з точки зору загарбників.

Про це Про це повідомив голова Міносвіти РФ Сергій Кравцов, пише ТАСС.

Напрацювання за новим підручником історії представлять у січні-лютому 2023 року. Відправити його по школах планують вже у новому навчальному році.

Там вважають, що єдиний підручник з історії має насамперед розповісти про так званих “героїв” РФ.

За словами Кравцова, розділ про цілі “СВО”, яка насправді є загарбницькою війною, нібито вже є у програмі курсу з історії. У новому підручнику намагатимуться більш докладно розповідати пропаганду про “причини та завдання” вторгнення.

Раніше Кравцов повідомив, що робочу групу щодо створення нового шкільного підручника з історії очолив помічник президента Росії, ідеолог війни та пропагандист Володимир Мединський.

Як повідомляла Реальна Газета, на окупованій частині Луганської області вчителі-колаборанти змушують дітей слухати гімн Росії та проводять уроки “патріотичного виховання”.

В окупованому Старобільську окупанти відключили інтернет, щоб позбавити місцевих жителів можливості зв’язуватися з підконтрольною територією. Місцевий мобільній зв’язок прослуховують, тому люди не можуть вільно спілкуватися телефоном.

Також Реальна Газета писала про спроби закрити на “фільтрацію” Рубіжне та Лисичанськ. Туди пропускали людей виключно з місцевою реєстрацією.

Залишити відповідь