Названо категорію переселенців, яким автоматично продовжать нараховувати виплати

Названо категорію переселенців, яким автоматично продовжать нараховувати виплати

Деякі соціально незахищені категорії внутрішніх переселенців продовжать автоматично отримувати допомогу протягом наступних 6 місяців.

Про це йдеться у заяві Мінреінтеграції.

Міністерство реінтеграції повідомляє про регулярні державні виплати, які становлять 3 тисячі гривень щомісяця для осіб з інвалідністю та дітей, а також 2 тисячі гривень для інших внутрішніх переселенців.

Згідно з повідомленням, сім’ям автоматично продовжать виплати ще на півроку за умови, що:

  • середньомісячний дохід на одну особу не перевищує 4 прожиткових мінімуми для тих, хто втратив працездатність;
  • у сім’ї є особи, що доглядають за дітьми віком до 6 років, особи з інвалідністю, або громадяни, що виховують трьох і більше дітей до 18 років;
  • фізичні особи, що надають соціальні послуги та студенти, які навчаються на певних програмах, також можуть отримувати виплати.

Також, сім’ям з працездатною особою, яка в перших 6 місяцях отримання виплат сприяла своїй економічній самостійності, надається можливість отримувати допомогу при умові, що її середньомісячний дохід не перевищує 3 прожиткових мінімуми.

Такі категорії отримають можливість продовження виплат ще на 6 місяців, починаючи з 1 серпня 2023 року.

Як повідомляла Реальна Газета, у 2024 році передбачено припинення виплат для великої кількості ВПО. Грошову допомогу залишать лише найбільш незахищеним людям.

Залишити відповідь