На Ювілейний в Луганськ привезли 300 поранених “вагнерівців”. Їх відмовляються лікувати

На Ювілейний в Луганськ привезли 300 поранених “вагнерівців”. Їх відмовляються лікувати

Поранених найманців з “ПВК Вагнера” стало так багато, що їх везуть подалі від фронту в окупований Луганськ, але там в одній із лікарень в лікуванні їм відмовили.

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ.

“Противник продовжує зазнавати значних втрат. Так, до 15 міської багатопрофільної лікарні Ювілейного Луганської області доставлено до 300 найманців так званого ПВК “Вагнера”, — йдеться у зведенні Генштабу.

Повідомляється, що оскільки більшість із них є носіями таких захворювань як ВІЛ/СНІД, сифіліс, туберкульоз та пневмонія, лікарі відмовляються надавати їм медичну допомогу.

Як повідомляла Реальна Газета, на окупованій частині Луганської області вчителі-колаборанти змушують дітей слухати гімн Росії та проводять уроки “патріотичного виховання”.

В окупованому Старобільську окупанти відключили інтернет, щоб позбавити місцевих жителів можливості зв’язуватися з підконтрольною територією. Місцевий мобільній зв’язок прослуховують, тому люди не можуть вільно спілкуватися телефоном.

Також Реальна Газета писала про спроби закрити на “фільтрацію” Рубіжне та Лисичанськ. Туди пропускали людей виключно з місцевою реєстрацією.

Залишити відповідь