У селі Невське в Луганській області значні руйнування: туди російські окупанти скинули авіаційні бомби КАБ-500.
Про це розповів голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
“Протягом чотирьох годин по Невському загарбники завдали шість ударів із авіації бомбами КАБ-500. У селі зафіксовано повну руйнацію двох будинків. Також росіяни поцілили по раніше пошкодженим будинкам та домогосподарствам”, — написав він.
Крім того, за інформацією Лисогора, окупанти знову активізувалися в районі Макіївки, де продовжили свій наступ. Однак там і біля Надії всі ці спроби вчора було відбито українськими військовослужбовцями.
Також артилерійському та мінометному обстрілу зазнала Білогорівка.
Як повідомляла Реальна Газета, чисельність населення Луганської області з моменту першої окупації територій у 2014 році скоротилася майже наполовину та нібито становить 1,5 млн осіб.