На окупованій Луганщині відкривають “школи журналістики”, де навчатимуть пропагандистів

На окупованій Луганщині відкривають “школи журналістики”, де навчатимуть пропагандистів

Російські окупанти в Луганську відкрили так звану “школу журналістики” і запросили туди молодь, щоб навчати кремлівській пропаганді. Медіа, засновані на окупованій території, насправді підпорядковані кураторам з РФ. Працюють там місцеві колаборанти.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Центр національного спротиву наголошує, що російська сторона розпочала відкривати «школи журналістики» на захоплених територіях, сподіваючись привернути молодь, яка прагне слави. Один із таких закладів, відомий як «будинок журналіста», уже функціонує в Луганську, де проходить форум російських пропагандистів.

При цьому, варто відзначити прибуття до міста Генічеськ у Херсонській області представника російської пропагандистської агенції ТАСС, Андрія Ціцінова. Під час проведення «уроків журналістики», він проводить лекції, спрямовані на переконання українців у віднесенні тимчасово захоплених українських територій до складу Російської Федерації.

Представники Центру національного спротиву підкреслюють, що пропаганда є основою цього конфлікту і наголошують на тому, що кожен пропагандист несе відповідальність за сотні тисяч українців, що загинули у цій війні.

Як повідомляли Українські Новини, російські пропагандисти намагаються впливати навіть на дітей. В одній зі шкіл провели урок “Я — росіянин”, наповнений російської пропагандою та спробами відібрати у дітей їх ідентичність

Залишити відповідь