На Луганщині окупанти почали продавати українцям паспорти РФ

На Луганщині окупанти почали продавати українцям паспорти РФ

Українцям на окупованій частині Луганської області пропонують за гроші оформити паспорти РФ та інші документи російського зразка.

Про це Луганська обласна військова адміністрація (ОВА) повідомила 14 лютого.

В ОВА розповіли, що не так давно до загарбників прийшла думка, що якщо жителі окупованих територій не приходять оформити паспорт, то нібито захочуть отримати його вдома.

З цією метою відкриті росіянами в окупації “багатофункціональні центри” стали пропонувати платну послугу виїзду фахівців додому.

За гроші працівники “центрів” готові зробити та привезти на поріг будь-які документи російського зразка.

Зазначається, що скористатися такою послугою можуть не всі жителі Луганщини, оскільки “багатофункціональні центри” працюють не у всіх населених пунктах.

Крім того, у прифронтових районах через відсутність мобільного зв’язку люди також не в змозі замовити оформлення документів.

Як повідомляла Реальна Газета, у січні стало відомо, що окупанти почали відмовляти в наданні медичної допомоги тим українцям, хто відмовився отримувати паспорт РФ.

Ми також писали, що в окупованому Старобільську на Луганщині не можна провести дротовий інтернет у разі відсутності російського паспорта.

Залишити відповідь