Луганська область стає одним з напрямків російського наступу

Луганська область стає одним з напрямків російського наступу

Російські окупанти намагаються просунутися на захід до річки Оскіл, щоб створити там буферну зону навколо Луганської області.

Про це йдеться у звіті британської розвідки.

У звіті розвідки Міністерства оборони Великобританії зафіксовано, що впродовж останніх двох тижнів спостерігається значне зростання активності російських військ у напрямку Куп’янськ-Лиман. Російські обстріли значно інтенсифікувалися, а військові підрозділи 6-ї та 25-ї загальновійськових армій, а також 1-ї гвардійської танкової армії здійснювали напади, але із обмеженим успіхом.

За словами британських аналітиків, існує висока ймовірність, що ця активність є частиною російської військової операції, яка ведеться на різних напрямках у східній Україні. За останні місяці окупанти активно нарощують свою бойову здатність в районі Куп’янськ-Лиман. Проте українські війська утримують значні оборонні позиції на цьому напрямку, і ймовірно, що Російська Федерація не зможе досягти значного прориву в операційному вимірі.

Як повідомляла Реальна Газета, Сили оборони України протягом дня відбили сім атак російських окупантів у Луганській області. Під обстрілами опинилися три населені пункти регіону.

Залишити відповідь